Akrylová vaňa CAPRI 160cm
Kód: REA-W9803
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Predstavujeme Vám krásnu a mimoriadne designovú a modernú vaňu. Ide o výrobok, ktorý dokonale vyplní priestor Vašej kúpeľne, a zároveň zachovanie dokonalý vzhľad a estetiku interiéru. Vaňa je určená na montáž na stenu. Bola vyrobená z odolného materiálu proti poškodeniu a poškriabaniu akrylu. Vďaka špeciálnej výrobnej fáze je odolný a ľahko sa čistí.Dodatočné parametre
| Kategória: | Voľne stojace vane |
|---|---|
| Hmotnosť: | 53 kg |
| EAN: | 5906366007705 |
| Farba: | biela |
| Dĺžka: | 1600 mm |
| Kapacita: | 305 |
| Materiál: | akryl |
| Šírka: | 800 mm |
| Typ vane: | zadná stena |
| Výška: | 595 mm |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Zahrnuté: | sifón + výpusť Click-clack |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
