AKU Lisovačka 32 kN na rozvody vody a kúrenia (Meď, Nerez, PEX)
Kód: 410920
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náradie a pomôcky |
|---|---|
| Značka: | SHIDA TOOLS |
| Lisovacia sila: | 32 KN |
| Otočná hlavica: | Áno 360 stupňov |
| Hmotnosť lisovačky: | 3,6 kg |
| Bezpečnostné funkcie: | Tlakový senzor, manuálny reset piestu, mäkký štart a rýchle zastavenie pre ochranu motora. |
| Meď a Nerez (M/V profil): | 15, 18, 22, 28, 35, 42, 54 mm |
| Plasthliník (TH, U, profil): | 16, 20, 26, 32 mm |
| Set obsahuje:: | lisovačka, 2x Akumulátor 18V / 4,0 Ah Li-ion, 1x Rýchlonabíjačka, 1x Odolný transportný kufor |
| Možnosť zakúpenia aj ostatných čeľustí: | Áno (potrebné nás kontaktovať tel. alebo mail) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
