Kúpeľňová polica SF07 brush copper
Kód: REA-05610
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Rohová kúpeľňová polica v odtieni brúsená meď je praktické a elegantné riešenie pre každú modernú kúpeľňu. Vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, je odolná voči vlhkosti a korózii, ideálna do sprchového kúta. Upevnenie na skrutky zaručuje stabilitu a dlhú životnosť, zatiaľ čo odtokové otvory zabraňujú hromadeniu vody. Polica do sprchy umožňuje pohodlné uloženie šampónov, sprchových gélov či kúpeľňových doplnkov, udržiava poriadok a zabezpečuje jednoduchý prístup k potrebným veciam. Povrchová úprava v odtieni brúsená meď jej dodáva moderný charakter a skvele ladí s armatúrami a doplnkami v podobných farbách. Spojenie štýlu, funkčnosti a kvality.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5906366018145 |
| Farba: | kartáčovaná meď |
| Hĺbka: | 145 |
| Materiál: | nehrdzavejúca oceľ |
| Spôsob montáže: | Skrutkovací |
| Šírka: | 285 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
