Nástenné svietidlo LED 40CM APP1347 OLD GOLD
Kód: OSW-02437
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Настенный дополнительный источник осветления, который устанавливаться возле зеркала. Осветительный прибор выполнен в дизайнерском стиле. Приглашаем ознакомиться с нашим предложением!Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5902557388684 |
| Dĺžka: | 400 mm |
| Energetická trieda: | A - G |
| Farba lampy: | zlatá |
| Farba svetla: | neutralna |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Napájanie: | 6W |
| Počet svetelných bodov: | integrovaný LED zdroj |
| Použitá niť: | Integrovaný LED zdroj |
| Svetelný tok: | 501 - 1000 lm |
| Šírka: | 130 mm |
| Teplota farby: | 4000K |
| Trieda tesnosti: | IP20 |
| Typ lampy: | APP1347 |
| Typ žiarovky: | Nástenná svietnik |
| Vrátane zdroja svetla: | Vrátane zdroja svetla |
| Výkon: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Výška: | 55 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
