Roltechnik Sprchový kút ECR2 80x80x1850 biely-transparent
Kód: 13299
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Roltechnik Sprchový kút ECR2 80x80x1850 biely-transparent
Technické parametre:
-
Značka: Roltechnik (Séria Exclusive Line 500)
-
Typ: Štvrťkruhový kút s dvojdielnymi posuvnými dverami
-
Rozmery: 800 x 800 mm
-
Výška: 1850 mm
-
Inštalačný rozmer: 770 – 805 mm
-
Šírka vstupu: 460 mm
-
Rádius: R 550
-
Materiál profilu: hliník (biela farba)
-
Výplň: 6 mm bezpečnostné sklo (transparentné)
-
Povrchová úprava skla: Nanoglass (v cene)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Štvrťkruhové sprchové kúty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 60 kg |
| EAN: | 5987701912690 |
| Dĺžka: | 80 cm |
| Farba profilu: | Biela |
| Hrúbka skla: | 6 mm |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 185 cm |
| značka: | Roltechnik |
| Rozmery: | 80 x 80 cm |
| Výška: | 185 cm |
| Inštalačný rozmer: | 77 - 80,5 cm |
| Šírka vstupu: | 46 cm |
| Rádius: | R 550 |
| Materiál profilu: | Hliník (biela farba) |
| Výplň: | 6 mm bezpečnostné sklo (transparentné) |
| Povrchová úprava skla: | Nanoglass (v cene) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
