Sprchová kabína Rea Molier Black 110x90
Kód: KPL-02008
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Sprchovací kút v jednoduchom, elegantnom dizajne a funkčnosti na najvyššej úrovni. Pokiaľ vaša kúpeľňa má spĺňať práve tieto podmienky, potom je náš sprchovací kút určený práve vám. Tento výrobok má povrch Easy Clean, ktorý uľahčuje jeho čistenie. h3. Montážny návodDodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 70 kg |
| EAN: | 5902557392780 |
| Farba: | čierna |
| Farba skla: | Transparent 6mm |
| Poťah Easy Clean: | Áno, na oboch stranách pohára |
| Smer kabíny: | Univerzálny |
| Spôsob otvárania: | Skladací |
| Typ kabíny: | Roh |
| Veľkosť (dvere x stena): | 110 x 90 |
| Výška: | 1900 mm |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
