Sprchovací kút REA City 80x100 Black
Kód: KPL-K6449
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Funkčnosť a estetika – tieto slová najlepšie vystihujú náš sprchovací kút Punto. Kabína bude určite veľmi dobre ladiť s ostatnými prvkami kúpeľňovej výzdoby. Montážny návodDodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 50 kg |
| EAN: | 5902557396597 |
| Farba: | čierna |
| Farba skla: | Transparent 4mm, Transparent 5mm |
| Poťah Easy Clean: | Nie |
| Séria: | City |
| Smer kabíny: | Univerzálny |
| Spôsob otvárania: | Posuvné |
| Typ kabíny: | Roh |
| Veľkosť (dvere x stena): | 80 x 100 |
| Výška: | 1900 mm |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
