Súprava: Závesná WC misa + Umývadlo na dosku Rea Light Pink Matt
Kód: R54981
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Predstavujeme Vám modernú misu série Rea Carlos Diamond. Ide o misu, ktorá sa dokonale hodí do Vašej kúpeľne a pritom zachová krásny vzhľad a estetiku interiéru Vašej kúpeľne. Vďaka špeciálnej fáze výroby je misa veľmi odolná a ľahko sa čistí. Inovatívny systém RimLess, ktorý používame pri výrobe našich mís, je dokonalým riešením pre ešte lepšie udržovanie hygieny, čistoty a ťažko dostupných miestach v mise.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 40 kg |
| Farba: | ružová |
| Dĺžka: | 530 mm |
| Materiál: | Sanitárna keramika |
| Prevedenie: | Matný |
| Rozstup upevňovacích skrutiek: | 180 |
| Sedadlo v balení: | Áno, vo farbe WC misy |
| Splachovací systém: | Rimless Tornado |
| Spôsob montáže: | Závesná |
| Šírka: | 370 mm |
| Výška: | 355 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
