Umývadlo na dosku Dream
Kód: REA-U0635
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Objavte novú definíciu luxusu a prírodnej krásy výberom umyvadla na dosku Rea Dream vyrobeného z kvalitného umelého kameňa. Tento jedinečný model s travertínovou štruktúrou prináša do kúpeľne surovú eleganciu.Umelý kameň (kompozit) – vysoká odolnosť proti poškodeniu a chemikáliám.Travertínový vzhľad – luxusný a prírodný charakter.Montáž na dosku – efektný dizajn a viac priestoru.Hladký vnútorný povrch – jednoduchá údržba.Oválny tvar – minimalizuje striekanie vody. Umyvadlo Rea Dream spája nadčasový dizajn s vysokou funkčnosťou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 5906366025808 |
| Farba: | béžová, imitácia kameňa |
| Dĺžka: | 490 mm |
| Hĺbka: | 95 |
| Materiál: | Artificial Stone (kompozitný kameň) |
| Prevedenie: | Matný |
| Spôsob montáže: | Na dosku |
| Šírka: | 370 mm |
| Tvar: | Oválny |
| Výška: | 150 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
