Umývadlo na dosku Mika Gabro Black
Kód: REA-U0634
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Zvýraznite umývadlovú zónu pomocou umyvadla na dosku Rea Mika Garbo Black. Ide o model s moderným charakterom, ktorý upúta zaujímavým kontrastom textúr. Tmavý vonkajší povrch s výraznou štruktúrou kameňa sa spája s dokonale hladkým vnútrom. Celé umývadlo je vyrobené z odolného kompozitu Artificial Stone.Štruktúra Garbo Black – vonkajší povrch misy má drsnejšiu, matnú úpravu s nepravidelnými svetlými „oderkami“ imitujúcimi prírodný kameň. Dodáva produktu surový industriálny štýl.Materiál Artificial Stone – moderný kompozit robí umývadlo pevné a odolné, zároveň je ľahšie a na dotyk „teplejšie“ než tradičný kameň.Hladké vnútro – vnútorná časť je leštená a hladká, čo uľahčuje čistenie a zvyšuje komfort používania, pričom kontrastuje so surovým obalom.Vysoká odolnosť – použitý materiál vyniká odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, vysokým teplotám aj vlhkosti a zaručuje bezchybný vzhľad na dlhé roky.Montáž na dosku – umývadlo je určené na inštaláciu na dosku alebo skrinku, aby vynikla jeho dekoratívna forma.Umyvadlo Rea Mika Garbo je skvelou voľbou do kúpeľní v loftovom a modernom štýle. Spája zaujímavý kamenný dizajn s plnou funkčnosťou moderného sanitárneho vybavenia a tvorí výrazný akcent v interiéri.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 5906366029103 |
| Farba: | imitácia kameňa |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Hĺbka: | 120 |
| Materiál: | Artificial Stone (kompozitný kameň) |
| Prevedenie: | Matný |
| Spôsob montáže: | Na dosku |
| Šírka: | 380 mm |
| Tvar: | Oválny |
| Výška: | 150 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
