Umývadlo na dosku REA AURA 51 - biele White Matt
Kód: REA-U7340
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Oceňte eleganciu a moderný štýl vo svojej kúpeľni vďaka umývadlu na dosku Rea Aura 51 v prevedení White Matt. Ide o dokonalé spojenie štýlu a funkčnosti, ktoré zaujme každého, kto hľadá moderné prvky vybavenia. Umývadlo je vyrobené z kvalitnej sanitárnej keramiky, vďaka čomu nielen zvýrazní dizajn interiéru, ale zároveň poskytne spoľahlivosť a dlhú životnosť.Naše umývadlo na dosku ponúka množstvo výhod:Montáž na dosku – zabezpečuje moderný vzhľad a prináša väčšiu voľnosť pri aranžovaní priestoru okolo umývadla.Otvor na batériu – umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž batérie priamo na keramiku.Povrch White Matt – dodáva kúpeľni triedu a sviežosť a podčiarkuje rafinovaný štýl.Sanitárna keramika – je odolná pri každodennom používaní a veľmi ľahko sa čistí.Oválny tvar – perfektne zapadne do každej kúpeľne a dodá jej ľahkosť a nadčasovú krásu. Umývadlo na dosku Rea Aura 51 White Matt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si cenia komfort a moderný dizajn. Je prepracované do detailu a stane sa ozdobou interiéru. Vďaka pevnej konštrukcii a kvalitnému spracovaniu vám bude slúžiť dlhé roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 5906366024870 |
| Farba: | biela |
| Dĺžka: | 505 mm |
| Hĺbka: | 95 |
| Materiál: | Sanitárna keramika |
| Otvor pre batériu: | Otvor pre batériu |
| Prevedenie: | Lesklý |
| Spôsob montáže: | Na dosku |
| Šírka: | 385 mm |
| Tvar: | Oválny |
| Výška: | 135 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
