Umývadlo na dosku Rea Aura 61 White Gold Brush
Kód: REA-U6900
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Predstavujeme umývadlo na dosku, ktoré vašej kúpeľni dodá moderný vzhľad a vysokú funkčnosť. Umývadlo je vyrobené z vysoko kvalitnej sanitárnej keramiky. Naša široká ponuka zahŕňa vodovodné batérie, sifóny a zátky. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 5906366005190 |
| Farba: | biela / zlatá |
| Dĺžka: | 605 mm |
| Hĺbka: | 95 |
| Materiál: | Sanitárna keramika |
| Otvor pre batériu: | Otvor pre batériu |
| Prevedenie: | Lesklý, Brúsený |
| Spôsob montáže: | Na dosku |
| Šírka: | 405 mm |
| Tvar: | Oválny |
| Výška: | 135 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
