Umývadlo na dosku REA Babilon Gold
Kód: REA-U5418
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Vneste do svojej kúpeľne nádych luxusu s okrúhlym umývadlom na dosku Rea Babilon Gold. Tento unikátny keramický model zaujme neuveriteľným kontrastom – surovým, vyrezávaným plášťom a dokonale hladkým, minimalistickým vnútrom.Výrazná čierno-zlatá vonkajšia textúra – vonkajšia strana misy priťahuje pohľad hlbokým, nepravidelným drážkovaním. Odery v farbe antického zlata na čiernom pozadí vytvárajú trojrozmerný efekt.Hladké, matne čierne vnútro – v efektnom kontraste k surovému plášťu je vnútro umývadla dokonale hladké a vyvedené v hlbokej matnej čiernej farbe.Vysokokvalitná keramika – vyrobenie z pevnej sanitárnej keramiky zaručuje dlhoročnú odolnosť. Hladké vnútro zaisťuje, že sa umývadlo aj napriek bohatej vonkajšej textúre ľahko udržiava v čistote a voda môže voľne odtekať.Montáž na dosku – umývadlo v tvare klasickej misy je prispôsobené na postavenie na dosku alebo skrinku, čo umožňuje plne vyniknúť jeho šperkovému, sochárskemu charakteru v priestore kúpeľne.Keramické umývadlo Babilon Gold bude skvelou voľbou pre odvážne interiéry v industriálnom štýle, glamour alebo modern dark, kde sa stane výrazným a luxusným centrálnym bodom Vašej umývacej zóny.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 5906366028809 |
| Farba: | čierna / zlatá |
| Dĺžka: | 420 mm |
| Hĺbka: | 105 |
| Materiál: | Sanitárna keramika |
| Prevedenie: | Matný |
| Spôsob montáže: | Na dosku |
| Šírka: | 420 mm |
| Tvar: | Okrúhly |
| Výška: | 130 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
