Umývadlo na dosku Rea Bianka
Kód: REA-U0628
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Descoperă combinația unică dintre natură și modernitate în baia ta cu lavoarul pe blat Rea Bianka în finisaj bej deschis. Această propunere deosebită este destinată celor care doresc să aducă un plus de lux și stil original în interior. Realizat cu atenție la fiecare detaliu, lavoarul Rea impresionează prin aspect și garantează fiabilitate în utilizarea zilnică.Lavoarele noastre pe blat oferă numeroase avantaje:Structură exterioară tip piatră – conferă băii un caracter elegant și prestigios.Suprafață interioară netedă – permite o curățare rapidă și un nivel ridicat de igienă.Finisaj satinat – adaugă rafinament și eleganță.Cromatică unică – bejul deschis cu detalii mai închise maschează eficient depunerile minore.Dimensiune medie optimă – asigură confort deplin și se potrivește pe blaturi de diferite dimensiuni.Lavoarul pe blat Rea Bianka este alegerea ideală pentru cei care apreciază confortul și designul modern.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 5906366025839 |
| Farba: | imitácia kameňa |
| Dĺžka: | 460 mm |
| Hĺbka: | 105 |
| Materiál: | Artificial Stone (kompozitný kameň) |
| Prevedenie: | Matný |
| Spôsob montáže: | Na dosku |
| Šírka: | 320 mm |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška: | 125 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
