Umývadlo na dosku REA Castel
Kód: REA-U3508
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Vyber si keramické umývadlo na dosku Rea Castel, ak hľadáš výrazný, klasický akcent do svojej kúpeľne. Tento model je skvelou voľbou pre milovníkov retro, vintage a rustikálneho štýlu – spája funkčný tvar s mimoriadne efektným, bohatým zdobením.Výnimočné zdobenie (reliéf) – prednú časť umývadla zdobí vystúpený florálny ornament. Je to detail, ktorý okamžite pritiahne pozornosť a stane sa hlavným dekoratívnym bodom, čím dodá elegantný, remeselný charakter.Povrch v odtieni staromosadze – keramický povrch získal jedinečnú farbu patinovanej hnedej. Tento zámerný vizuálny efekt skvele podčiarkuje vintage štýl a dodáva celej forme ušľachtilosť.Polička s otvorom na batériu – model Castel má integrovanú poličku s továrensky vyrezaným otvorom. Umožňuje pohodlnú montáž stojankovej batérie priamo na umývadle, chráni dosku pred striekajúcou vodou a uľahčuje každodenné upratovanie.Odolná sanitárna keramika – umývadlo je vyrobené z klasickej, pevnej keramiky. Zaručuje jednoduchú údržbu, hladký vnútorný povrch a odolnosť voči zafarbeniu.Montáž na dosku – inštalácia priamo na skrinku alebo dosku umožní naplno vyniknúť ozdobnej obvodovej časti a plynulo tvarovaným hranám umývadla.Umývadlo Rea Castel je výrazný detail, ktorý úplne zmení charakter aranžmánu. Jeho bohatá ornamentika a teplá farebnosť sa skvelo hodia do kúpeľní v klasickom, „kaštieľnom“ či eklektickom štýle a vytvoria súdržný, štýlový priestor.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 5906366029196 |
| Farba: | Antická bronz |
| Dĺžka: | 540 mm |
| Hĺbka: | 110 |
| Materiál: | Sanitárna keramika |
| Otvor pre batériu: | Otvor pre batériu |
| Prevedenie: | Matný |
| Spôsob montáže: | Na dosku |
| Šírka: | 380 mm |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška: | 140 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
