Umývadlo na dosku Rea JODI
Kód: REA-U0273
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Predstavujeme umývadlo na dosku, ktoré vašej kúpeľni dodá moderný vzhľad a vysokú funkčnosť. Umývadlo je vyrobené z vysoko kvalitnej sanitárnej keramiky. Naša široká ponuka zahŕňa vodovodné batérie, sifóny a zátky. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 5902557386437 |
| Farba: | hnedá |
| Dĺžka: | 420 mm |
| Hĺbka: | 100 |
| Materiál: | tvrdené sklo |
| Prevedenie: | Matný |
| Spôsob montáže: | Na dosku |
| Šírka: | 420 mm |
| Tvar: | Okrúhly |
| Výška: | 110 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
