Umývadlo na dosku REA ROYAL Cinnamon Matt
Kód: REA-U3530
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Umývadlo na dosku Rea Royal vo farbe Cinnamon Matt je elegantným spojením štýlu a funkčnosti. Je vyrobené zo 100 % kvalitnej sanitárnej keramiky, ktorá zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť. Matný povrch v škoricovom odtieni je odolný voči poškriabaniu a nečistotám a zároveň sa ľahko čistí. Jednoduchý tvar a jemná, moderná farba podčiarkujú charakter interiéru a dodávajú kúpeľni výnimočný štýl. Model Rea Royal Cinnamon Matt sa výborne hodí do moderných aranžmánov, ale aj do klasických či retro kúpeľní, čím vytvára súdržný a estetický priestor.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 5906366030093 |
| Farba: | oranžová |
| Dĺžka: | 615 mm |
| Hĺbka: | 100 |
| Materiál: | Sanitárna keramika |
| Prevedenie: | Matný |
| Spôsob montáže: | Na dosku |
| Šírka: | 355 mm |
| Tvar: | Oválny |
| Výška: | 155 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
