Voľne stojaca batéria Rea MONO Chrome
Kód: REA-B2715
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Prezentujemy Państwu piękną, niezwykle funkcjonalną i nowoczesną baterię. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu na posadzce. Została wykonana z mosiądzu pokrytego potrójną warstwą. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.\n\n Technologia galwanizacji – Electroplating\n\nBateria swoją trwałość zawdzięcza innowacyjnej technologii electroplatingu. Zabieg ten sprawia, że warstwa jest gładka, odporna na korozję i wieloletnie użytkowanie. Bateria zyskuje niepowtarzalny wygląd i trwałość.\n\nInstrukcjaDodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 5902557392155 |
| Farba: | chróm |
| Materiál: | nehrdzavejúca oceľ, mosadz |
| Priemer pripojenia: | 19 mm |
| Rozsah výtoku: | 205 |
| Spôsob montáže: | Podlahová |
| Technológia povrchovej úpravy: | Chrome plating |
| Typ batérie: | vaňa |
| Typ výtoku: | Pohyblivá |
| Výška: | 1105 mm |
| Záruka: | 5 rokov |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
