Voľne stojace umývadlo REA Travena Square
Kód: REA-U3534
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Hľadáš prvok vybavenia, ktorý dodá tvojej kúpeľni jedinečný a avantgardný charakter? Voľne stojace podlahové umývadlo Rea Travena Square je odvážna voľba, ktorá spája surovosť prírody s modernou geometriou. Vyrobené z kompozitu Artificial Stone nie je len praktickým bodom umývacej zóny, ale predovšetkým pútavou úžitkovou sochou.Materiál Artificial Stone – použitie kompozitného umelého kameňa zaručuje mimoriadnu trvácnosť, masívnosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Materiál je príjemný na dotyk a výborne udržiava teplotu.Unikátny, architektonický dizajn – vonkajšia ryhovaná hmota umývadla so štvorcovým prierezom pripomína vrstvené bloky. Geometrické horizontálne línie sú zámerne narušené nepravidelným, hlbokým žliabkom s textúrou surového štiepaného kameňa, čo dodáva celku mimoriadne originálny a dynamický vzhľad.Hladké, okrúhle vnútro – v premyslenom kontraste k surovej a hranatej obálke má vnútro misy dokonale okrúhly a vyhladený tvar. Zabezpečuje to voľný odtok vody a uľahčuje každodennú údržbu.Premyslená montáž (revízny otvor) – na zadnej strane podstavca je umiestnený špeciálny otvor. Umožňuje voľné a pohodlné pripojenie sifónu a odpadovej inštalácie a účinne skrýva všetky technické prvky.Podlahové umývadlo Travena Square je ideálnou voľbou pre milovníkov netradičných riešení. Jeho surová „kamenná“ textúra a asymetrické prelomene formy skvelo zapadnú do kúpeľní v štýle wabi-sabi, loft alebo minimalizmus a prinesú do interiéru výrazný architektonický akcent.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 42 kg |
| EAN: | 5906366029288 |
| Farba: | béžová, imitácia kameňa |
| Dĺžka: | 400 mm |
| Hĺbka: | 185 |
| Materiál: | Artificial Stone (kompozitný kameň) |
| Prevedenie: | Matný |
| Spôsob montáže: | Voľne stojaca |
| Šírka: | 400 mm |
| Tvar: | Štvorcový |
| Výška: | 840 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
