Vstavaná kúpeľňová polica 30x60 brush copper
Kód: REA-05609
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Vstavaná kúpeľňová polica v odtieni brúsená meď je elegantné a funkčné riešenie, ktoré umožňuje praktické využitie priestoru v sprchovom kúte alebo nad vaňou. Vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Aisi 304, je odolná voči vlhkosti, korózii a každodennému používaniu, čo z nej robí ideálnu voľbu pre moderné kúpeľne. Vďaka montáži do niky polica zabezpečuje estetický, minimalistický efekt a zároveň ponúka pohodlné miesto na odkladanie kozmetiky, kúpeľňových doplnkov či ošetrujúcich prípravkov. Jej povrchová úprava v brúsenom medi sa dokonale hodí k armatúram a doplnkom v podobných odtieňoch a podčiarkuje moderný charakter interiéru.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5906366018343 |
| Farba: | kartáčovaná meď |
| Hĺbka: | 100 |
| Materiál: | nehrdzavejúca oceľ |
| Spôsob montáže: | Samolepiaci |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
