Zásobník na mydlo COPPER brush round
Kód: BAT-05006
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Dozownik do mydła i płynów idealnie pasuje do naszych zlewozmywaków, które znajdziecie Państwo na naszych aukcjach. Dozownik w kolorze szczotkowanego złota utrzymuje nienaganny wygląd nawet po dłuższym użytkowaniu. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5902557383320 |
| Farba: | kartáčovaná meď |
| Hĺbka: | 50 |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 100 mm |
| Výška: | 280 mm |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
