Závesná WC misa REA CARLO Mini Rimless Flat - čierna
Kód: REA-C8936
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Táto krásna a mimoriadne designová a moderná bidetová misa zo série Rea Carlo mini je výrobok, ktorý dokonale vypní Váš priestor v kúpeľni a pritom zachová dokonalý vzhľad a estetiku interiéru. Bidet je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov určených na výrobu sanitárnej keramiky a vďaka špeciálnej fáze výroby je veľmi odolný a ľahko sa čistí. Bidet je v elegantnom čiernom prevedení.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 40 kg |
| EAN: | 5902557345144 |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka: | 495 mm |
| Materiál: | Sanitárna keramika |
| Prevedenie: | Lesklý |
| Rozstup upevňovacích skrutiek: | 180 |
| Sedadlo v balení: | Áno, vo farbe WC misy |
| Splachovací systém: | Rimless (bezokrajový) |
| Spôsob montáže: | Závesná |
| Šírka: | 370 mm |
| Výška: | 355 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
