Zestaw łazienkowy ceramiczny 322123 Black
Kód: HOM-01105
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Praktický a elegantný dávkovač mydla je ideálny do modernej kúpeľne. Funkčný doplnok, ktorý podčiarkne štýl interiéru.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Farba: | čierna / zlatá |
| Dĺžka: | 25 mm |
| Materiál: | keramika |
| Šírka: | 110 mm |
| Typ lampy: | 322123 |
| Výška: | 180 mm |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Vykonanie: | lesk |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
