Zrkadlo LED 60x100cm DART GOLD
Kód: HOM-06519
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Podrobný popis
Zrkadlá sú v našich domovoch dokonalým doplnkom interiérového dizajnu, vďaka ktorému miestnosť vyzerá svetlejšie a väčšie. Charakteristický tvar nášho zrkadla sa perfektne hodí do každej miestnosti, bez ohľadu na jeho štýl, môžete ho zavesiť do obývačky, spálne či kúpeľne.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 5906366022746 |
| Farba rámu: | Kartáčované zlato |
| Hĺbka: | 30 |
| Šírka: | 600 mm |
| Výkon: | 12 |
| Výška: | 1000 mm |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| LED osvetlenie: | LED osvetlenie |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Rám: | Rám |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
