Vagnerplast vaňa SELENA 160 x 105 cm P biela
Kód: 13221
Kamenná predajňa
Osobný nákup u nás

Odborné poradenstvo
Pomôžeme vám s výberom

Rýchle dodanie
Rýchlo a spoľahlivo až k vám

Doprava zadarmo
Nad 500 EUR
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vagnerplast vaňa SELENA 160 x 105 cm P biela + nohy
Technické parametre:
-
Značka: Vagnerplast
-
Model: Seléna 160 P
-
Orientácia: Pravá (P)
-
Rozmery: 1600 x 1050 mm
-
Vnútorná hĺbka: 430 mm
-
Objem: 270 litrov
-
Materiál: Špičkový akrylát
-
Farba: Biela
-
Priemer odpadu/prepade: 52 mm
-
Obsah balenia: Vaňa + nastaviteľné podperné nožičky (konštrukcia)
Dôležité informácie pred kúpou:
Príslušenstvo: Odtoková súprava (sifón) a obkladové panely nie sú súčasťou balenia a je potrebné ich objednať samostatne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové vane |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| EAN: | 8595150900147 |
| Značka: | Vagnerplast |
| Model: | Seléna 160 P |
| Orientácia: | Pravá (P) |
| Rozmery: | 160 x 105 cm |
| Vnútorná hĺbka: | 43 cm |
| Objem: | 270 L |
| Materiál: | Špičkový akrylát |
| Farba: | Biela |
| Priemer odpadu/prepade: | 52 mm |
| Obsah balenia: | Vaňa + nastaviteľné podperné nožičky (konštrukcia) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
